גבי ושני בר – TCM – לקוחותיה המאושרים מחוברים לשפע הדיגיטלי ומייצרים חברה בצמיחה עולמית

"כשהקמנו את TCM קמנו ממשבר לאחר שריפת עסק פיזי. כל עולמנו חרב עלינו", מספרים מייסדי חברת TCM, גבי ושני בר. "חיפשנו תחום צומח, כזה שאינו תלוי בעולם הפיזי. עולם בלתי תלוי במחלות ובגורמים דמוגרפיים, כזה שלא יכול להישרף", אומר לנו גבי בר ומוסיף: "מצאנו את כל מה שרצינו במסחר הדיגיטלי. הקמנו חנות אחת משולחן פינת האוכל שלנו וברבעון הראשון לפעילות שלה היא הגיעה למחזורים שלא דמיינו".

"הבנו שיש כאן מרחב אינסופי עם אפשרויות בלתי מוגבלות ורצינו להעניק את האפשרויות הללו לעוד ועוד אנשים", משתפת שני בר. "הקמנו מערכת אופרטיבית שיודעת להעניק Turn Key Solution, יחד עם טכנולוגיה ומערכות להקמת עסקים דיגיטליים שהתפתחו למסלולים אבולוציוניים, והיום המסלול המותאם שיודע לתחום את כל המרכיבים והמשתנים מהמסחר הדיגיטלי הינו מסלול נכסים דיגיטליים", היא מוסיפה.

"במסלול זה לקוחותינו הם בעלים של עסק דיגיטלי, אנחנו הגוף המנהל ולקוחותינו צומחים יחד עם המסחר הדיגיטלי", מספרים לנו גבי ושני בר.

TCM צמחה משנת 2016 ועד היום במאות אחוזים ונמצאת כיום בתהליכים מתקדמים ובשיתופי פעולה עם חברות ענק בכל רחבי העולם. החברה מנהלת 28 מותגים בינלאומיים עם 150 אנשי צוות בכל רחבי העולם, מהם 50 אנשי מטה בישראל.

גבי ושני בר, מייסדים ומנכ"לים משותפים
גבי ושני בר, מייסדים ומנכ"לים משותפים

"כל זה נוצר מזרע אחד של חלום במחשבותינו – להעניק ללקוחות את כל מה שאנחנו רוצים לעצמנו" – מתוך ספר חולמים בגדול על הסיפור של TCM שעומר לצאת לאור עד סוף שנת 2021.

"כך לקוחותינו הולכים אחרינו, עם כל השינויים, מהווים בעלי מניות בחברה, נמצאים במטה החברה ומהווים קהילה צומחת – אנשי חזון שראו את העתיד של המסחר הדיגיטלי לפני כולם", אומרת שני בר.

TCM פיתחה אקוסיסטם ייחודי שמייצר צמיחה והיא מתנהלת בתוכו, עם כלים טכנולוגיים מתקדמים שמחוברים לשוק סחר מקוון בצמיחה גבוהה ואקוסיסטם ערכי המבוסס על אנשי חזון שקמים כל בוקר לכתיבת חזון יומי, לדמיין את העולם שהם רוצים לפני שהתרחש.

"לקוח שהצטרף אלינו מקבל גישה לטכנולוגיה שהושקעו בה משאבים רבים והוערכה לאחרונה במעל 100 מיליון דולר", ציין גבי בר.

גבי בר - 39 companies to follow

לאחרונה נבחרה TCM כאחת מבין 39 חברות טכנולוגיה ישראליות ששווה לעקוב אחריהן. לחצו כאן למידע נוסף.

לקוחותינו משתפים: כיצד החזון של TCM היטיב עם חייהם

ענת ויוסי פיינברג, לקוחות ותיקים בחברה משתפים: "הצטרפנו ל-TCM בעקבות המלצה חמה של חבר, שהתגלתה כמדויקת. אנחנו נהנים מזה למעלה מ-4 שנים גם מהרווחים על השקעותינו בחברות הנכסים שאנו מחזיקים, וגם מיחס נהדר, קשוב, מהיר ומקצועי של צוות מנהלים ועובדים יוצאים מן הכלל".

אבי אזולאי, פורש ממשטרת ישראל וכיום יועץ ביטחוני ומודיעיני, מצא ב-TCM אפשרויות בלתי מוגבלות לממש את תכניותיו הכלכליות לאחר הפרישה. "הצטרפתי לחברה מתוך מטרה להגדיל את ההון הראשוני שלי לאחר מכירה ורווח הון מתוך צפי תוכנית עסקית שהוצגה לי. אני מאמין שבחברת TCM אני אגיע למטרות שהצבתי בשנים הבאות".

רונן אלישע, לקוח של החברה, מוסיף ומספר כיצד שוק האיקומרס מגדיל את הערך למשפחתו: "מה שלי גרם להתחבר ל-TCM זה בעיקר הנדל"ן הדיגיטלי. קסם לי הרעיון של הכנסה פירותית כל חודש. שאתה מקבל כל חודש תשואה חודשית ובסוף, כאשר החנות נמכרת, יש לך את האקזיט".

כנסים ואירועים של לקוחות TCM. צלמים: תומר פולטין, אורי כרמי
כנסים ואירועים של לקוחות TCM. צלמים: תומר פולטין, אורי כרמי

הטכנולוגיה של TCM מייצרת שקיפות ואמינות ללקוחותיה

במהלך השנים TCM פיתחה טכנולוגיה המאפשרת שקיפות מלאה ללקוחותיה, הבעלים של החנויות הדיגיטליות שהיא מנהלת. בעלי החנויות נגישים לדשבורד אישי, פרי פיתוח טכנולוגי ייחודי של TCM. הם נגישים בשקיפות מלאה לפעילות העסקית השוטפת של החנות שבבעלותם, למצב המלאי בחנות, לרווחים, ולדוחות האישיים שלהם.

סיגל שאבו, פורשת משרד הביטחון וכיום מלווה לפיתוח עסקי, מספרת: "אני משקיעה במספר אפיקי השקעה, ביניהם בחנויות דיגיטליות בחברת TCM. אני לקוחה מאוד מרוצה מזה 6 שנים במגוון המסלולים שקיימים מיום הקמת החברה. החוויה שלי מאוד טובה מהתנהלות השוטפת של החברה מולי, מהעדכונים, השקיפות ומהערכים, בעיקר אמינות ויושרה". ירון שרון משתף אותנו: "מקבלים את הדוחות מפורטים, אני נכנס מדי פעם לדשבורד כדי לבדוק את הדופק ולחוות את החוויה כדי להסתכל על מוצרים ומכירות".

גבי ושני בר - TCM

האנשים עושים את ההבדל

50 אנשי צוות פועלים במטה הישראלי ויותר מ-90 אנשי צוות פרוסים ברחבי העולם, עבור מאות רבות של לקוחות החברה, שחלקם הגדול גם נמנה עם אנשי הצוות של TCM, שמתוך אמון גדול בחברה בחרו לקום בבוקר עבור TCM והשליחות שלה להנגיש את הצמיחה הדיגיטלית.

אלישר ממן, לקוח ותיק בחברה, מספר על אנשי הצוות: "החברה עברה הרבה שינויים אך תמיד הלקוח היה בראש מעייניה. מה שמדבר הם המספרים, השקיפות, הדוחות, ההפקדות לחשבון בנק והקשר עם הגורמים בחברה. לא תמצאו חברה בה המנכ"ל בעצמו זמין לך תמיד, חברה שמנסה תמיד להשתפר, שדואגת ללקוחות שבחרו גם בעסקה לא טובה והעבירו אותה לאחרת תוך מתן פיצוי של תשואה שנתית". ירון שרון מוסיף: "אם יש שאלות יש תמיד את מי לשאול, עם מי לדבר כדי לקבל נתונים ומידע". רונן אלישע מסכם: "TCM זה משפחה".

הלקוחות מעידים על פוטנציאל השבחה משמעותי בנכסים שרכשו בעזרת החברה ומוקירי תודה על הערכים, השקיפות והיכולת להגיב מהר. גבי ושני בר הצליחו להקים חברה שרואה איך ניתן לצמוח מכל מצב, חברה שהצוות שלה קם כל בוקר לשליחות אחת, לתת ערך ללקוחות של החברה ומאמיניה, דרך חיבור לשוק ה-eCommerce עם טכנולוגיה פורצת דרך.

חברת TCM אמנם הפסיקה לגייס לקוחות חדשים, אולם החברה מזמינה אתכם להצטרף לקהילה שלנו וליהנות מחדשנות, מקצועיות ומטעימה של שוק האיקומרס האינסופי.

להתחברות לקהילה שלנו היכנסו לקישור הבא: https://tcmdigital.com/contact-us-2020/

Rate this post
נגישות